Sudan Etkilenmeyen Parke | Artstyle Mimarlık Blog

Sudan Etkilenmeyen Parke

Sudan Etkilenmeyen Parke

Sudan etkilenmeyen parke son yıllarda evlerde, işyerlerinde ve ıslak zemin olabilecek alanlarda oldukça tercih edilen bir kaplama olarak tercih edilir. Aqua- step de adı verilen parkenin özellikleri arasında neme karşı aşırı dayanıklı ve buğulanmaya mükemmel koruma sağlaması yer almaktadır.

4

Sudan etkilenmeyen parke dekorasyonu

 

Mutfak, koridor, antre, banyo, havuz kenarları, spor salonları, nem ve rutubetin bol olduğu bodrum ve kiler gibi alanlar, seralar, sudan etkilenmeyen parkenin kullanılabileceği en mükemmel alanlardır.
Sudan etkilenmeyen parke, yüksek kalitedeki sentetik reçine bileşimlerinden oluşmuştur. Bu nedenle asla kabarma ve şişme gibi olumsuzluklar yaşatmaz.

2

Aqua-step modeller

 

Standart ahşap parkelere göre %25 daha az ses çıkma özelliğine sahiptir. Ayrıca bu özelliği sayesinde bulunan mekânı soğuk etkilere karşı koruma özelliği ile yalıtım yapılmış edası vermektedir.
Sadece su ve sabun ile yüzey hijyenik temizliğini sağlayabilirsiniz. Alerjisi olan kişilerin tercih etmesi gereken bu kaplama malzeme, küf ve bakteri üremesine asla izin vermez.

7

Havuz başı sudan etkilenmeyen parke

 

Birbirlerine geçme bağlantıları ile yan yana montelenerek uygulanan aqua-step, petek dokulu özelliği sayesinde, yer döşemeleri için uygulanacak en güvenli zemin kaplama malzemelerinden biridir. Dünyanın tercih ettiği uniclic bağlantı sistemi, bu parkenin montajlama özelliğinde bulunur. Bu yüzden defalarca sökülüp yeniden takılabilir. Böylelikle bu kaplamayı, dilediğiniz her odaya uygulama imkânına da sahip olursunuz.

1

Sudan etkilenmeyen parke modelleri

 

Estetik açıdan güzel olan ve renk açısından çeşitliliği bulunan sudan etkilenmeyen parke ile dekorasyonunuzu mükemmel şekilde tamamlayabilir, hemde üstün hijyen sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*