Avusturya Graz Vigo Restaurant&Shishia Dekorasyon | Artstyle Mimarlık Blog

Avusturya Graz Vigo Restaurant&Shishia Lounge Dekorasyonu

Avusturya Graz Vigo Restaurant&Shishia Lounge Dekorasyonu

Türkiyede birçok Cafe&Restoran ve Nargile cafe projesine imza atmış olana Cafe dekorları firması artık sadece Türkiyede değil Avrupanında birçok şehrinde Cafe ve Restoran konusunda tasarım ve tasarım doğrultusunda ortaya çıkan tüm projeyi anahtar teslimi uygulama konusunda da hizmet vermektedir.Bunun en son örneği Avusturya Graz şehrinde bulunan ve 3 genç girişimci Türkün oluşturduğu VIGO markası için yapıldı.

VIGO Cafe & Shishia Lounge Dekorasyon

Vigo Cafe Graz merkezde tarihi bir yapı içerisinde hizmet vermesi planlanan bir işletme.

Vigo Cafe yapısı,giriş ve Bodrum kattan oluşan şahene bir yapı,hem kat yüksekliği hemde tarihi yapıya ait yaşanmışlığı olan müthiş atmosferi biz tasarımcıları heyecanlandıracak bir proje. Giriş katında şahane bir İtalyan Restoranı yapılacak, Ortaklarından “VİGO” nun ‘G’ si Gökhan bey hali hazırda zaten bir Italyan Restoranı işletiyor ve gerçekten Graz ın en başarılı İtalyanlarından biri

Vigo işletmecileri bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşmış olup www.instagram.com/cafedekorlari  kısa süredi ciddi bir yol kaydederek birlikte çalışma kararı aldığımız müşterilerimizdendir.

Kendileri ile aşağıdaki aşamaları geçirdikten hemen sonra projeyi birlikte yapma kararı aldık.Bu aşamaları sizlerlede paylaşmamızda fayda var,Çünkü Avrupada bulunan birçok Cafe ve Restoran işletmecisi takipçilerimizin merak ettikleri soruların cevaplarını sizlerle paylaşmak isteriz.

  1-Sosyal Medya üzerinden iletişime geçmek

Cafe Dekorları instagram hesabımızı (www.instagram.com/cafedekorlari) oldukça etkili kullanıyoruz.Birçok yurt içi ve dışı müşterimiz bize burdan ulaşmaktadır.Bize instagram adresimizden DM (Direkt Mesaj) atarak iletişime geçebilirsiniz.

2-İşletme yetkililerimiz sizinle iletişime geçecek

İşletme yetkililerimiz bize vermiş olduğunuz iletişim bilgileri doğrultusunda sizinle iletişime geçip,Sizin Cafe veya Restoranınız ile ilgili neler yapabileceğimizi ve nasıl ilerlememiz gerektiği konusunda bilgilendirme yapacaktır.

 

3-Proje Tasarım Aşaması

Yurt içi ve Yurt dışı tüm müşterilerimiz için öncelikle dekorasyon fiyatı vermeden evvel kesinlikle mekanları için bir tasarım ve proje yapmamız gerektiğini belirtiyoruz.Ve tasarım proje konusunda işletme sahibiyle genellikle mekanın büyüklüğüne göre bir bedel üzerinde anlaşıp bu anlaştığımız bedelin yarısını ön ödeme olarak talep edip proje tasarımlarına başlıyoruz.(Bu proje için ödenen ön ödeme proje konusunda anahtar teslimi anlaşma sağlandığında toplam tutardan düşülecek şekilde anlaşma yapılıyor,böylelikle işletme sahibi proje için bir bedel ödememiş oluyor.)

4-Proje Onaylandıktan Sonra Anahtar Teslim Fiyat

Tasarımları müşterisi tarafından beğenilmiş olan projeye Anahtar teslimi fiyat veriyoruz.Yurt içinde tüm kalemler için fiyat verirken (kırma sökme moloz,elektrik,tesisat,mekanik ve tüm dekorasyon işleri),Avrupada bazı belirleyeceğimiz kalemler için fiyat veriyoruz,birkaç kalemde hizmet veremediğimiz bölgeler olabiliyor.

Tüm proje için bir fiyat belirttikten sonra anlaşma şekline göre ön ödemeleri alıp tüm dekoratif ürünleri (dekoratif duvar uygulamaları,bar,seramik,avizeler,tüm masa sandalyeler,ve özel üretim tüm dekoratif malzemeler) tarafımızdan Türkiyede kendi atölyelerimizde üretildikten sonra ihracata uygun şekilde paketlenerek müşterimizle ya görsel fotoğraflar şeklinde yada kendilerini Türkiyeye davet ederek yerinde birenbir gösterdikten sonra ürünlerimizi hazırlıyoruz.

5-Tüm ürünlerin Taşınması ve Gümrükleme işlemleri

Firma olarak tasarıma uygun tüm ürünlerimizi hazırladıktan sonra ihracata uygun halde tüm malzemelerimizi listeleyerek düzgün bir şekilde taşınması sırasında zarar görmeyeceği şekilde paketleyip,ihracta uygun şekilde beyanname dosyalarını vs tüm gerekli resmi işlemleri biz şirket bünyemizde tamamlıyoruz,ardından taşıma işlemleri için eğer var ise müşterimizin ayarlayacağı bir nakliye firmasıyla eğer yok ise bizim kendi ayarladığımız bir  Tır ile direk avrupa veya diğer ülkeleri nakliyesini tamamlıyoruz.

 

Aşağıda sizlere Avusturya Grazda tasarımları tamamlanmış projemize ait görselleri paylaşıyoruz.

Sizlerde eğer Yurt dışında cafe ve Restoran işletmecisi olup mekanlarınızda köklü ve sıradışı tasarımlara sahip mekanlar yapmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 00 90 212 573 99 49

 

VIGO CAFE&SHISHIA LOUNGE 

Vigo Italyan Restauran

Avusturya Graz Vigo Italyan Restaurant-1

Avusturya Graz Vigo Italyan Restaurant-2

Avusturya Graz Vigo Italyan Restaurant-3

Avusturya Graz Vigo Italyan Restaurant-4

 

VİGO SHISHIA LOUNGE 

Aynı binada bulunan bodrum kattaki Shishia Lounge için yapmış olduğumuz tasarımlar

Avusturya Graz Vigo Shishia Lounge-2

Avusturya Graz Vigo Shishia Lounge-3

Avusturya Graz Vigo Shishia Lounge-4

Avusturya Graz Vigo Shishia Lounge-5

Avusturya Graz Vigo Shishia Lounge-7

Avusturya Graz Vigo Shishia Lounge-8

Avusturya Graz Vigo Shishia Lounge-1

 

EĞER SİZDE AVRUPADA BULUNUYOR İSENİZ BİZLERLE İLETİŞİME GEÇEREK SIRADIŞI TASARIMLARA VE HARİKA BİR ATMOSFERE SAHİP CAFE VE RESTORANTLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ…. 0090 212 573 9949


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*