Büşra Kuyumculuk,kuyumcu dekorasyonlari,istanbul kuyumcu dekorasyon,kuyumcu dekor | Artstyle Mimarlık Blog

Büşra Kuyumculuk,Kuyumcu ve Pırlanta Mağaza Dekorasyon Uygulaması

Büşra Kuyumculuk;Kuyumcu ve Pırlanta Mağazası Tasarım ve Dekorasyon Uygulama İşi

Büşra Kuyumculuk,İstanbul Esenler semtinde bulunan ve birçok müşterimiz gibi bizlere internet üzerinden ulaşmış bir müşterimizdir.

Büşra Kuyumculuk işletmecisi Selçuk beyin bir işgünü bizlere ulaşması ile başlayan tanışmamız.Yeni aldıkları dükkan için yapmış olduğumuz konsept tasarımları neticesinde kısa süre sonra hazırladığımız projelerin üzerinde ortak bir tasarım üzerinde karar verdikten hemen sonra ğrpje ve detayları üzerinde anlaştıktan sonra yeni mağazaları için sıra dışı bir dış cephe ve farklı bir iç mekan konsept uygulamasına geçtik.

 

İnternet üzerinden mimarlık şirketleri ve kuyumcu dekorasyonu yapan firmaları arayan Sultan kuyumculuk yetkilileri öncelikle daha önce Artstyle Mimarlık olarak yapmış olduğumuz kuyumcu dekorasyon ve tasarımlarımızı inceleyip daha sonra bizlere ulaşmışlardır.

Artstyle Mimarlık Kuyumcu dekorasyonları,kuyumcu dekor,vitrin dekorları ve bu dekorasyonlar yapılırken uygulanması gereken minumum şartların ne olması gerektiğine dair tüm unsurları artık fazlasıyla tecrube etmiştir.

Kuyumcu Mağazası tasarımı ve uygulamasında tüm detayları ve ergonomik ölçüleri yaptığı birçok mağaza uygulamalarında tecrube etmiştir.

Türkiyede Kuyumcu dekorasyonu,Kuyumcu vitrin dekoru,Pırlanta mağazası dekorasyon ve Uygulamarı konusunda artık Artstyle Mimarlık öncü firma olmuştur.

Artstyle Mimarlık Kuyumcu Dekorasyon Konusunda Uygun Maliyet ve Kısa süreli İş teslimi konusunu kendine ilke edinmiştir.

 

 

 

BUŞRA KUYUMCULUK TADİLAT SONRASI FOTOĞRAFLARI

Buşra Kuyumculuk_Doğal Taş ve Ahşap Lambri Uygulaması

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*