Girişimci İle Kartonpiyer Arasındaki Benzerlikler | Artstyle Mimarlık Blog

Girişimci İle Kartonpiyer Arasındaki Benzerlikler

 

Bizler; düşünen, üreten, geliştiren insanların aslında yaptığı şey çok belli. Biz geleceği dizayn ediyoruz. Sorarım, Henry Ford mu Amerikan tarihinde daha etkili bir isimdir yoksa 37. Başkan Richard Nixon mı?

Tarihi tarihçiler yazar, siyasetçiler etkiler ama girişimciler değiştirir ve tasarlar.

Tasarlamak bu kadar önemliyken ve bir girişimci olarak işimiz soyut olarak tasarlamak iken, bunu somut olarak gerçekleştirenlere, Sanata stil katanlara hayran olmamak elde değil.

Sadece girişimcinin değil her meslek grubunun üretkenliği için tasarım ve iyi tasarlanmış mekanlar çok önemli. Üretken insanı en çok besleyen ve manevi olarak doyuran şey iyi tasarımdır.

Saklisehir.com ‘da tasarımın farkının ne kadar farkettirdiğini gördük. Diğer fırsat sitelerinin hepsinden farklıydık ve bu bizi diğerlerinden ayırdı. Diğerlerinin hepsi bir tarafa, Saklışehir bir tarafa oldu.

Bizim yaptığımızı yapın. Eğer makul bir bütçe ayırabiliyorsanız, eğer verimlilik sizin için önemliyse işi ustasına bırakın ve iş verimliliğinizi arttırın.

Çalışacağınız ekipleri de iyi seçin. Paranızla başınıza dert satın almamak için işini değil işi iyi bilen ve bu konuda uzmanlaşmış bir firmayla çalışın.

“Sevdiği işi yapanlar hayatlarında bir gün bile çalışmamış gibilerdir” sözüyle tarif edibilecek bir ekip. Çok keyifli işleri çok keyifli bir halet-i ruhiye içinde yapabilmek büyük başarı. Ortaya da güzellikler çıkıyor sonuç olarak. Bu  yüzden de Artstyle Mimarlık ekibini kutlamak gerekiyor.

Kısacası girişiminizi başarıya ulaştırmak için kartonpiyerler de en az girişimciliğin diğer bileşenleri kadar önemli! 🙂

 

 

Ömer Ekinci

Saklisehir.com & Egitimo.com Kurucusu
Desnet Bilişim Grubu Kurucu Ortağı
twitter.com/omerekinci


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*