Menü
  • Tuscan Tal

Über uns

Sizlere daha iyi yaşam ve iş alanları sunabilmek için çalışıyor.

Über uns

Artstyle, 2005’ten beri sürdürdüğü çalışmalarında kalite ve estetiği ön planda tutmakta ve alanlarında uzman ekibiyle İstanbul Yeşilköy hizmet veren genç dinamik ve heyecanlı bir mimarlık firmasıdır.

Profesyonel ekip ve kaliteli malzeme ile sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyeti ile birlikte ulusal ve uluslararası kabul görmüş değer ve standartlara uygun olarak optimum kaynak kullanımıyla hızlı ve zamanında teslim edilen projeler üretir.

Artstyle ekibi tecrübeli mimar, iç mimar, inşaat mühendisi ve teknik elemanlardan oluşur. Profesyonel ekip yönetimindeki 2000 m2’lik fabrikasında tasarımını yaptığı mobilya ve tüm ahşap elemanlarını burada üretir ve uygular.

Artstyle‘ın özel hizmet alanlarından birisi de kuyumcu ve pırlanta perakende sektöründe hizmet veren mağazalarında iç mimarlık hizmetidir. Firma, çalışmalarını yurt içinde sürdüğü gibi gibi yurt dışında da birçok projeye imza atmış bulunmaktadır.

Artstyle olarak sizlere daha iyi yaşam ve iş alanları sunabilmek için çalışıyor, sektördeki yenilikleri herkesten önce beğenilerinize sunuyoruz.

KONTAKT FORMULAR