Akarteks Tekstil Fabrika İnşaatı,Akarteks Erbaa Fabrika İnşaatı | Artstyle Mimarlık Blog

Akarteks Tekstil Fabrika İnşaatı

Akarteks Tekstil Fabrika İnşaatı

Akarteks İstanbul Mahmutpaşa da bulunan fabrikasını 2012 de açıklanan yatırım teşvik kanunu ile Tokat Erbaa da yapacağı toplamda 10,500 m2 alana bir fabrika yaparak üretim bandını geliştirme kararı almıştır.

Akarteks Fabrika Dış Cephe Alternatifleri

Firmanın Tokat Erbaa’ da 2012 yılında gerçekleştirdiği   10.500 m2 lik   yatırım  hayata geçirilmiş ve  2013 Temmuz  ayından beri 180 çalışanla faaliyete  başlamıştır. Fabrika   2012 yılında Türkiye genelinde   yapılan ilk  10  büyük yatırım sıralamasında  7. Sırada  yer almıştır. Tesisisin  resmi açılışını   eylül  ayı içinde  ekonomi bakanımız  Mehmet Zafer Çağlayan bey yapacaktır. Artstyle Mimarlık olarak Tesisin proje geliştirme konsept tasarımları kısmı ile birlikte hafriyat aşamasından OSB yönetiminden iş bitirme raporlarını alıncaya kadarki tüm geçen inşaat aşamalarında tesisin yapımından sorumlu olup projeyi toplamda 8 ayda teslim etmiş bulunmaktayız. Toplamda 850 m2 lik idari alan ve 4650 m2 lik üretim alanına sahip fabrika; Ana taşıyıcıları betonarme olup çatı kısmı çelik konstruksiyon ile toplamda 40 metrelik açıklık ortada tek bir kolon ile geçilmiştir. Aşağıda fabrikanın yapım aşamaları ve iş ilerleyişi esnasında çekilmiş imalat fotoğraflarını görebilirsiniz.


2 Comments on this post

  1. ERBAA İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ YATIRIMDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ….

    HALUK BOSTANCI / Cevapla
    • Bizde projenin tamamlanması ve gerekli kontrollüklerin tarafınızdan yapılması konusunda ki yardımlarınızdan ötürü Teşekkür ederiz Haluk bey

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*