Almanya Kuyumcu Kasa, Asansörlü Kasa +49 172 317 911 | Artstyle Mimarlık Blog

Almanya Kuyumcu Kasa,Asansörlü Kasa,Asansörlü Vitrin Kasa

Almanya Kuyumcu Kasa,Asansörlü Kasa,Asansörlü Vitrin Kasa

Kuyumcu mağazalarında sergilenen ve muhafaza edilen ürünlerin maddi değerlerinden dolayı kasalar oldukça önemlidir. Kuyumcular da ki kullanılan kasalar işlev açısından ikiye ayrılır. Biri banko altlarında kullanılan muhafaza işlevi gören kasalardır. Bir diğeri ise vitrinlerde kullanılan hem muhafaza hem de sergileme işlevi gören asansör kasalardır.

kuyumcu-kasasi-artstyle

kuyumcu-kasası-artstyle-

Kullanımda büyük kolaylık sağlar.

Bir kuyumcu mağazasında en önemli şeydir kasalar. Özellikle asansör kasalar hem üst düzey güvenlik hem de kullanımda pratiklik açısından büyük rahatlık sağlar. Asansör kasalar bir tuşa basılarak yukarı kaldırılarak vitrin elemanı olarak kullanılır ve böylece vitrindeki ürünleri toplama işini ortadan kaldırarak büyük kolaylık sağlar.

asansorlü_kuyumcu_kasası_artstyle

Artstyle Mimarlık olarak Almanyanın tüm şehirlerine (Berlin,Hamburg,Munih,Dusselfdorf,Stuttgart,Mannheim) 

yerine teslim Kuyumcu kasaları yapmaktayız. Bu kasaların boyut ve ağırlığından dolayı nakliyesi,yerine montajı ve kurulumu meşakkatlidir fakat bu zorlukları Artstyle Mimarlık profesyonel ekipleriyle sizin için üstleniyor. Bizimle iletişime geçtiğinizde bulunduğunuz bölgedeki profesyonel ekiplerimiz ilk olarak mekanınıza gelip keşif yaparak, isteklerinizi dinleyerek size uygun kasa için mekanınızın alt yapısını hazırlar ve daha sonra size özel kasanın imalatını başlatırlar. Kasa imalatından sonra nakliyesini gerçekleştirip mekanınızda ürünün montaj ve kurulumunu yaparlar. Böylece kasanızı kullanmaya gönül rahatlı ile başlayabilirsiniz.

Sizde banko altı veya asansör kasa sistemlerinden kullanmayı düşünüyorsanız  yapmanız gereken tek şey Türkiye için : 0212 573 99 49 Almanya için : +49 172 317 911 numaraları arayarak bizimle iletişimegeçmenizdir.

asansorlü_kuyumcu_kasası_artstyle-

asansorlü_kuyumcu_kasası_artstyle--

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*