Metro Turizm Babaeski Tesisleri,Babaeski Dinlenme Tesisleri İnşaatı,Metro İnşaat,Metro Turizm Babaeski Dinlenme Tesisleri Tadilat,Tesis Tadialatı,Metro Turizm Tesis,Dinlenme Tesisleri İnşaat,Dinlenme Tesisleri Dekorasyon,Dinlenme Tesisleri mimari,dinlenme tesisleri restorasyon,dinlenme tesisleri tadilat | Artstyle Mimarlık Blog

Metro Turizm Babaeski Dinlenme Tesisleri Restorasyon Çalışması

Metro Turizme ait Kırklareli-Babaeski bulunan dinlenme tesisi Güçlendirme ve Yenileme çalışması Artstyle Mimarlık tarafından yapılmıştır.

Babaeskide bulunan tesiste mevcut durumda zeminde ve belirli duvarlarda göçmeler bulunmaktaydı,bu zemindeki çökmeler hem taşıyıcı sisteme hemde mekanları bölen duvarlara zarar vermiş durumda idi,Aşağıda fotografta görüldüğü üzere tüm zemin beton kotundan 65 cm harfedilerek yeni zemin kotuna kadar stabilize dolgu yapılarak sertleştirilerek zemin iyileştirme çalışmaları yapılmıştır.

Zemin iyileştirme Çalışmaları

Zemin iyileştirme Çalışmaları

Kolonlar arası Bağ kiriş

Temel Demir bağlama

 

 

Gerekli zemin iyileştirme ve Kaba inşaat işleri tamamlandıktan sonra,hali hazırda iç mimarisi yapılmış projeler uygulamaya başlamıştır.

Aşağıda diğer uygulama fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

 

Dış Cephe Kompact Lamine öncesi Karkas imalatı

Çelik Çatı Sundurması-450 m2 Teras Alanı Çelik ile oluşturuldu

İç Mekanların Oluşturulması

Dış Cephe Compact Uygulaması ve Teras Cam Balkon Uygulamaları

İç Mekan Alçıpan Tavan ve Zemin Uygulamaları

İç Mekan 60*60 Zemin Malzeme Uygulaması

 

 

Tüm Uygulamar tamamlandıktan sonra Tesise ait son görünüş fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.

 

Metro Turizm Babaeski Dinlenme Tesisleri-Restorasyon Sonrası

Metro Turizm Babaeski Dinlenme Tesisleri-Restorasyon Sonrası

Metro Turizm Babaeski Dinlenme Tesisleri-Restorasyon Sonrası

Metro Turizm Babaeski Dinlenme Tesisleri-Restorasyon Sonrası İç Mekan

 

Metro Turizm Babaeski Dinlenme Tesislerinin Güçlendirme ve Yeniden Dekore edilmesi işinde bizlerle birlikte emeklerini esirgemeyen başta Metro İnşaat İnşaat Müdürü İnşaat Müh. Ahmet CUYA ya Uygulamadan sorumlu İnş. Müh. Mustafa Yunus AKMAN‘a ve Mimari Proje departmanından İç Mimar Merve PAMUK ve Mimar Arzu TÜMÜKLÜ ye teşekkür ederiz.


1 Comments on this post

  1. […] fazla resme Artsyle blogundan ulaşabilirsiniz http://artstyle.com.tr/blog/2012/07/metro-turizm-babaeski-dinlenme-tesisleri-restorasyon-calismasi/ BenzerGeek mobilyalarEnteresan ev dekorasyonu – Rocket DesignTokyo da bir evLilypad, prototip […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*