Entabi Çiğ Köfte,Artstyle Mimarlık,Çorlu Şubesi | Artstyle Mimarlık Blog

Entabi Çiğ Köfte |Genel Mağaza Konsept Uygulama |Çorlu Şubesi|

Entabi Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.; 2010 yılının ikinci yarısında kurulmuş, her türlü çiğköfte ve meze üretimi ile satışını yapmak üzere faaliyete geçmiştir. Çorlu’da, 2300 m2’lik alan üzerine kurulu fabrikası, Türkiye’nin en büyük çiğköfte üretim tesisidir. Son teknoloji ile donatılmış, gıda güvenliği ve hijyen konusunda da çok hassas olan firma tüm Türkiye’ye ürettiği lezzeti tattırmak adına mağazalaşmak ve fastfood kültürü ile Çiğ Köfte yi sevenleriyle buluşturmak adına Artstyle Mimarlık ile Genel Mimari konsept oluşturmak için anlaşmıştır.

Artstyle Mimarlık olarak Entabi markası için yaptığımız tasarımlar neticesinde 2 şube için bu konsepti uygulamasını yaparak çiğ köfte sevenler ile bu markayı tanıştırmış olduk.Şimdilik 2 adet olan şubelerin biri İstanbul Avcılar diğeri ise Çorlu da bulunmaktadır.

Aşağıda Çorlu şubesine ait uygulama fotoğrafları bulunmaktadır.


2 Comments on this post

  1. Selamlar,
    İstanbul Avcılar’da 50 m2 iç + 25 m2 ön kullanım alanı olan iş yerinde çiğköfte&cafe için firmanıza dekorasyon yaptırtmak istesek, yaklaşık maliyet ve yapılacak uygulama hakkında mail adresime bilgi verebilir misiniz. ( Not yerler parlak granit olarak mevcut,tavan da asma tavandır).

    Mehmet Ardıç / Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*