Anıltools Binası Tadilat ve Dekorasyon İşi | Artstyle Mimarlık Blog

Anıltools İşyeri Tadilat ve Dekorasyon

ANILTOOLS İŞYERİ TADİLAT VE DEKORASYON İŞİ

Anıltools İşyeri Tadilat ve Dekorasyon işi ,İstanbul İkitelli Organize San. bölgesinde yapılmış,komple Anahtar Teslimi Tadilat ve Onarım işidir.

İnternet üzerinden bizlere ulaşan Anıltools yetkililerine öncelikle mimari projeler ve iç mimari detaylar hazırladık,daha sonra üzerinde mütabık kaldığımız projeler için fiyat teklifi çıkartarak,Aşağıda da bir kısmını paylaştığımız 3 boyutlu resimler üzerinde gerekli detayları konuşarak sözleşme yapıldı.

Anıltools Binası Mevcut Hali dış Cephe

Anıltools Binası Tadilat Öncesi Dış Cephe

 

Anıltools Binası Tadilat Öncesi Wc ler

Anıltools Binası Tadilat Öncesi Wc ler

Anıltools Binası Tadilat Öncesi Merdiven Holl

Anıltools Binası Tadilat Öncesi Merdiven Holl

Firmanın İkitelli Organize Sanayi bölgesinde bulunan genel merkez binasının karşılıklı fikir alış verişi neticesinde Komple Tadilat ve İş yerinde Köklü bir dekorasyona karar verilmiştir.Bu doğrultuda Müşterimizden aldığımız yönelimler doğrultusunda çalışma mekanları ortak kullanım alanları,yönetici odaları ve yerine uygun mobilya çalışmaları yapılarak mevcut hai yukarıda gösterilmiş olan yapıya aşağıdaki son şekli verilmiş oldu.

Çalışma sırasında Artstyle Mimarlık olarak İşyeri Tadilatı konusundaki tecrubemizi modern mimari anlayışımızla buluşturarak müşterimizi uygun maliyetle mevcut yapılarını kaliteli bir çalışma mekanı haline getirmiş bulunuyoruz.

İstanbulda İşyeri Tadilat ve İç mimarlık desteği ile modern mimariye uygun ev ve işyeri dekorasyonu yaptırmak isteyen müşterilemiz bu yazımızda fikir sahibi olabilirler.

Tadilattan Önce Tadilattan Sonra

İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Çevre Sanayi Sitesinde bulunan Anıltools firmasının İşyeri Tadilat ve Dekorasyon Uygulamasına ait çalışmaları aşağıda fotoğraflarda Tadilattan Önce ve Tadilattan Sonra şeklinde aşağıda görebilirsiniz.

 

ARTSTYLE tarafından İkitelli OSB Bölgesinde bulunan başka bir Fabrika yapısı Tadilat ve dekorasyonu için bu sayfayı da inceleyebilirsiniz. Oray Etiket Fabrikası Tadilat ve Dekorasyon İşi için Tıklayın.


1 Comments on this post

  1. yer cok güzel oldu ondan süphemiz..yok..resimlerde cok güzel cıkmış cok canlı cıkmış valla süpperrrrrrrrrr

    ramazan uslu / Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*